Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 9

23 Wrz

Seminarium naukowe na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki odbyło się seminarium naukowe poświęcone alternatywnym rozwiązaniom konstrukcyjnym przeznaczonym do napędów pojazdów elektrycznych.
15 Wrz

Umowa z EUROCONTROL

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę licencyjną z międzyrządową organizacją ds. zapewnienia bezpieczeństwa żeglugi powietrznej w Europie EUROCONTROL.

08 Wrz

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca

To szansa dla tych, którzy nie wybrali jeszcze swojego kierunku studiów. Na kandydatów czekają 454 miejsca.
03 Wrz

Projekt "Elektronika dla branży automotive" wyróżniony przez NCBR

Projekt został opisany na łamach prestiżowego Raportu rocznego NCBR 2019 jako jedyny projekt POWER i znalazł się w gronie 10 wyróżnionych wśród wszystkich beneficjentów.

24 Sie

Podwójny dyplom absolwenta kierunku informatyka

Paweł Kocan pierwszym studentem, który jednocześnie uzyskał tytuł inżyniera na Politechnice Rzeszowskiej oraz niemieckiej uczelni Fachhochschule Südwestfalen.
20 Lip

III wydanie „Kodeksu Etyki Pracownika Naukowego”

Komisja ds. etyki w nauce działająca przy Polskiej Akademii Nauk opracowała III wydanie "Kodeksu Etyki Pracownika Naukowego".

25 Cze

Najnowsza monografia wydana przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Rzeszowskiej

W monografii omówiono podstawy teoretyczne i praktyczne konstruowania podpór łożyskowych z wykorzystaniem łożysk tocznych oraz ślizgowych oraz konstrukcje poszczególnych rodzajów i typów łożysk.
23 Cze

X Międzynarodowa Konferencja Lean Learning Academy

Na konferencji zostały przedstawione rezultaty projektu TIPHYS, który realizowany jest przez pracowników Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z naukowcami z sześciu innych europejskich uczelni.

Archiwum wiadomości