Podstrona: Zostań Juniorem Innowacji Podkarpacia / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zostań Juniorem Innowacji Podkarpacia

2018-01-30
Zostań Juniorem Innowacji Podkarpacia

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w konkursie „Junior Innowacji Podkarpacia 2018”. Organizatorzy chcą zmotywować studentów, absolwentów oraz młodych pracowników naukowych do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, cechującej się innowacyjnością i przedsiębiorczością.

Komisja konkursowa wyłoni 10 najlepszych osób, które wezmą udział w szkoleniu „Przedsiębiorczość w pigułce” i opracują biznesplan zgłoszonego wcześniej pomysłu. Ostatecznie trzech finalistów zaprezentuje przedsięwzięcia biznesowe.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody o wartości : za I miejsce – ok. 4 500 zł, II miejsce – ok. 3 500 zł i III miejsce – ok. 2 000 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 2 marca br. Wypełniony formularz należy złożyć w sekretariacie RARR S.A., ul. Szopena 51, pok. 317.