Podstrona: Złoto dla studentów Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Złoto dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

2023-03-27 , red.  Grzegorz Sowa
kategoria: Sport
ółfinał Akademickich Mistrzostw Polski AZS w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn,

Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej gościło zawodniczki i zawodników rywalizujących w ramach Półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski AZS w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn. Drużyna męska naszej uczelni zajęła pierwsze miejsce, awansując do finału.

Rozgrywki Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski AZS w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn odbyły się w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej 18-19 marca br. W doborowej stawce rywali z województw: małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego, drużyna męska reprezentująca naszą uczelnię zajęła pierwsze miejsce. Zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej: Szymon Kolasa, Jakub Chmielowski, Szymon Seroka, Patryk Dziuba i Piotr Chłodnicki, w mistrzowskim stylu pokonali rywali i awansowali do finału, który odbędzie się w dniach 12-14 maja br w Gdańsku.

Drużyna żeńska w składzie: Karolina Piasecka, Natalia Hadała i Gabriela Hadała, zajęła 11. miejsce, rywalizując m.in. w bardzo mocnej grupie z ubiegłorocznymi medalistkami z Akademii Wychowania Fizycznego.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągnięć sportowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie CSA oraz AMP w tenisie stołowym - półfinał C | Rzeszów |