Podstrona: Zaproszenie na II Konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na II Konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola

2018-12-06
Zaproszenie na II Konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola, która odbędzie się 7 grudnia 2018 r, na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

Konferencja jest adresowana do lokalnych przedsiębiorców, ludzi nauki oraz instytucji wspomagających finansowanie działalności przedsiębiorstw. Tematyka spotkania związana jest z problematyką powiązania biznesu z nauką we współczesnej gospodarce. Panele dyskusyjne mają służyć rozwojowi gospodarczemu regionu Stalowej Woli, współpracy naukowców i biznesmenów oraz samorządów w rozwoju nauki i biznesu. W imieniu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju prelekcję wygłosi Podsekretarz Stanu Adam Hamryszczak.

Konferencja organizowana jest wspólnie przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, Miasto Stalowa Wola, Nadsański Bank Spółdzielczy oraz Bank Pekao SA.

Udział w konferencji jest bezpłatny.