Podstrona: Wręczenie nagród w konkursie European Defence Challenge III / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wręczenie nagród w konkursie European Defence Challenge III

2023-03-26 , red.  Dorota Stadnicka
Wręczenie nagród w konkursie European Defence Challenge III

Zapraszamy do uczestnictwa w ceremonii wręczenia nagród w trzeciej edycji konkursu European Defence Challenge EDC III, którego organizatorem jest Politechnika Rzeszowska. Uroczystość odbędzie się online 28 marca 2023 r. o godz. 11.00.

Program

• 11:00 – Security threats from the point of view of the young generation – what brings ASSETs+ European Defence Challenge (EDC) – Dorota Stadnicka, Rzeszów University of Technology – EDC III organizer
  • 11:10 – Security from Defence Industry point of view and the benefits of the challenge for industry – Airbus – Andreas Schweiger, system architect, Airbus Defence & Space
  • 11:25 – Presentation of the EDC III finalists and representatives of their universities,
  • 11:35 – Announcement of the winners and presentations of their works
  • 11:50 – Young Student Award
  • 11:55 – Opening of the IV edition of the Challenge and announcement of the topic – Irene Spada, University of Pisa – EDC IV organizer
  • 12:05 – Final Remarks – Gualtiero Fantoni, University of Pisa, ASSETs+ Coordinator

Dołącz do uczestnictwa w wydarzeniu przez LINK

European Defence Challenge

ASSETs+ European Defence Challenge (EDC) to otwarty konkurs mający na celu przyciągnięcie młodych talentów do przemysłu obronnego i zachęcenie ich do rozpoczęcia kariery w pracy z technologiami związanymi z obronnością. Organizatorem tej edycji wydarzenia jest Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, a tematem przewodnim „Security – threats identification and defence strategies”. Więcej informacji o European Defence Challenge.