Podstrona: Welcome Day / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Welcome Day

2022-03-18 , red.  Monika Stanisz
Grupa studentów Erasmus II semestru,

Powitaliśmy nową grupę studentów programu Erasmus na naszej uczelni. Na Politechnice Rzeszowskiej rozpoczęło naukę 37 studentów z: Belgii, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Turcji i Litwy.

Uczelnie

Jak co semestr Dział Współpracy Międzynarodowej przywitał kolejną grupę Erasmusów. Dodatkowo część studentów zimowego semestru przedłużyło swój pobyt o kolejny semestr, stąd łączna liczba studentów zagranicznych to 56 osób. Cieszymy się, że Erasmusi chcą z nami zostać dłużej, a liczba chętnych studentów do udziału w programie Erasmus na Politechnice Rzeszowskiej stale wzrasta.

Welcome Day

Studentów przywitali prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej mgr Edyta Ptaszek oraz koordynator Erasmusów studentów przyjeżdżających mgr Monika Stanisz. Erasmusi otrzymali niezbędne informacje dotyczące organizacji kształcenia, zakwaterowania oraz kontaktu do koordynatorów wydziałowych. W ramach Welcome Day studentom zaoferowano wyjście do parku trampolin. Zaplanowano również wycieczkę krajoznawczą ukazującą ciekawe miejsca naszego regionu, która odbędzie się w kwietniu.