Podstrona: Spotkanie władz uczelni z delegacją z Chin / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Spotkanie władz uczelni z delegacją z Chin

2018-05-30
Spotkanie władz uczelni z delegacją z Chin

Przedstawiciele chińskiej delegacji z Guangdong Polytechnic Normal University gościli na Politechnice Rzeszowskiej. Rozmawiano o nawiązaniu współpracy w zakresie wymiany studentów i pracowników naukowych z obszaru robotyki, mechaniki, informatyki, inżynierii materiałowej i technologii.

Na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa goście z Chin odwiedzili Laboratorium Robotyki.