Podstrona: Nawiązanie współpracy z Project Management Institute Poland Chapter Podkarpacie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nawiązanie współpracy z Project Management Institute Poland Chapter Podkarpacie

2022-12-16 , red.  Jacek Strojny, Anna Worosz
kategoria: Wydarzenia
Od lewej: prof. PRz B. Zatwarnicka-Madura, prof. PRz L. Gniewek, prof. PRz J. Strojny, M. Kotowicz-Mańko, J. Długosz,

Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z Project Management Institute Poland Chapter Podkarpacie. Sygnatariuszami listu intencyjnego byli prorektor ds. nauki dr hab. inż. Lesław Gniewek, prof. PRz i dyrektor zarządzająca Oddziału PMI Poland Michalina Kotowicz-Mańko.

Uczestnicy

W spotkaniu uczestniczyli: dyrektor zarządzająca Oddziału PMI Poland Michalina Kotowicz-Mańko wraz z zastępcą dyrektor ds. edukacji Joanną Długosz, prorektor ds. nauki dr hab. inż. Lesław Gniewek, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz oraz kierownik Zakładu Zarządzania Projektami dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz.

Współpraca

Politechnika Rzeszowska oraz Project Management Institute Poland Chapter Podkarpacie współpracują ze sobą podczas realizacji przedsięwzięć dydaktycznych i rozwojowych. Podpisane porozumienie tworzy fundament dalszego dynamicznego rozwoju tej działalności. PMI Poland jest drugą po Project Management Institute Association Polska wiodącą organizacją na świecie skupiającą praktyków zarządzania projektami, z którą nasza uczelnia podpisała porozumienie o współpracy.

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej jest kluczowym ośrodkiem w Polsce południowo-wschodniej w zakresie kształcenia kompetencji zarządzania projektami. W swojej ofercie dydaktycznej ma specjalność „zarządzanie projektami” na kierunku zarządzanie (studia licencjackie i magisterskie), a w ramach Centrum Studiów Podyplomowych prowadzi kierunek Project Manager.