Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 7

11 Mar

Konsorcjum Regionalne dla kosmicznych startupów

Politechnika Rzeszowska została jednym z 12 partnerów Konsorcjum Regionalnego Rzeszów, które ma zajmować się wspieraniem startupów, wykorzystujących technologie kosmiczne.
15 Lut

Umowa o współpracy z firmą Symkom

W ramach podpisanej umowy strony zobowiązują się do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia badań naukowych i prac badawczo-rozwojowych oraz organizacji praktyk i staży studenckich.

31 Sty

Podkarpacie dla biznesu - konferencja ZUS na Politechnice Rzeszowskiej

Dyskutowano m.in. o zmianach w przepisach prawa pracy i bhp, o elektronicznych zwolnieniach lekarskich, o E-akta, a także o projekcie nowego prawa zamówień publicznych i prawie pracy w oświacie.
25 Sty

Politechnika Rzeszowska na III Targach Wschodnich

Przedstawiciele Politechniki Rzeszowskiej prezentują ofertę kształcenia naszej uczelni podczas III Targów Wschodnich w G2A Arena w Jasionce.

21 Sty

Porozumienie z Mardokh Company z irackiego Kurdystanu

Podpisana umowa stwarza m.in. możliwość organizacji szkoleń studentów w zakresie pilotażu i mechaniki silników samolotowych w OKL Politechniki Rzeszowskiej oraz na terenie irackiego Kurdystanu.
18 Sty

Umowa o współpracy z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 S.A. będą współpracowały z Politechniką Rzeszowską przy kształceniu studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.

16 Sty

Trwa nabór na studia dualne na Politechnice Rzeszowskiej

Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej oraz eksperci Pratt & Whitney Rzeszów dyskutowali ze studentami dlaczego warto studiować inżynierię mechaniczną dla przemysłu lotniczego w ramach studiów dualnych.
10 Sty

„Inżynier od zaraz” pomoże skutecznie szukać pracy

Politechnika Rzeszowska uruchamia nową platformę internetową „Inżynier od zaraz”. Umożliwia ona skuteczną komunikację między poszukującymi pracy i pracodawcami.

Archiwum wiadomości