Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 9

18 Sty

[FOTO, VIDEO] Koncert Noworoczny na Politechnice Rzeszowskiej

Ponad dwugodzinny koncert „Kolęda na niebie, kolęda na ziemi - dla Ciebie kolędujemy" w dużej auli Politechniki Rzeszowskiej zgromadził liczne grono widzów.
11 Sty

Zapraszamy na Galę Świąteczną „Hej kolęda, kolęda..."

Patronat honorowy nad koncertem objął rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.

09 Sty

Zapraszamy na noworoczny koncert „Kolęda na niebie, kolęda na ziemi - dla...

- W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze kolędy i pastorałki polskie, piosenki ze światowego repertuaru świątecznego oraz tańce – zachęca Lidia Chalińska, dyrygent Chóru Akademickiego PRz.
15 Gru

Ponad tysiąc fanów reklam na Politechnice Rzeszowskiej

Tegoroczna XVII edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, zgromadziła ponad tysiąc widzów, a dzięki transmisji online okazję, by zobaczyć najlepsze reklamy na świecie miało ponad 45 tys. osób.

23 Lis

[ROZMOWA] Moje lata w Uczelni układały się szczęśliwie

Rozmowa z prof. dr. hab. inż. LESZKIEM TRYBUSEM, pracownikiem Katedry Informatyki i Automatyki PRz, który 24 listopada 2017 r. otrzyma tytuł Doktora Honoris Causa Politechniki Rzeszowskiej.
20 Lis

I Dzień Bieszczadzki na Politechnice Rzeszowskiej

Były prezentacje produktów regionalnych, spotkania z poetami, fotografami, pokazy rękodzieła i malarstwa. Ogłoszono wyniki powiatowego konkursu na pracę plastyczną, fotografię i piosenkę turystyczną.

23 Paź

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie

Impreza pod hasłem „Czytanie kręci, czytam na okrągło” będzie trwała od godziny 10.00 do 20.00. W targach weźmie udział 26 wydawnictw.
18 Paź

Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

- Chór PRz jest dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Daje możliwość rozwijania talentu wokalnego - zachęca Sebastian Sitnik student II roku finansów i rachunkowości PRz.

Archiwum wiadomości