Podstrona: Debata władz Politechniki Rzeszowskiej ze studentami / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Debata władz Politechniki Rzeszowskiej ze studentami

2017-11-29
Debata władz Politechniki Rzeszowskiej ze studentami

W ramach Międzynarodowego Dnia Studenta odbyła się debata władz Politechniki Rzeszowskiej ze studentami. Na pytania studentów odpowiadał rektor uczelni prof. Tadeusz Markowski, prorektorzy oraz dziekani wydziałów.

Spotkanie władz Politechniki Rzeszowskiej ze studentami odbyło się 28 listopada. Studentów interesowały tematy związane m.in. ze stypendiami, płatnymi stażami, terminem letniej sesji egzaminacyjnej, powstaniem Centrum Pomocy Materialnej, realizacją zajęć w Akademickim Ośrodku Szybowcowym Bezmiechowa oraz ankietyzacją uczelni.

Studenci pytali też kanclerza Politechniki Rzeszowskiej, Marka Kachaniaka o dalsze losy Klubu Plus, który zostanie przeniesiony do Centrum Studenckiego. Pytano też o możliwość rozbudowy parkingów na terenie kampusu uczelni.

Władze uczelni zachęcały studentów do wypełniania ankiet, w których można ocenić proces kształcenia. Wnioski z ankiet są bardzo pomocne przy wprowadzaniu zmian.